Antalya Hurda ve İkinci El Eşya Alım Satımı

10.08.2014 00:00 Antalya Hurda ve İkinci El Eşya Alım Satımı Desa Dereli Hurdacılık, Antalya’da her tür hurda, ikinci el eşya, otel, pansiyon ve restoran malzeme ve ekipmanlarının temini, alım satımı, toptan ve perakende ticaretini yapan bir firmadır. Firmamız Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterileriyle kurduğu sağlam ilişkiler üzerinden güvene dayalı bir faaliyet yürütmektedir.

Desa Dereli Hurdacılık, Antalya’da her tür hurda, ikinci el eşya, otel, pansiyon ve restoran malzeme ve ekipmanlarının temini, alım satımı, toptan ve perakende ticaretini yapan bir firmadır. Firmamız Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterileriyle kurduğu sağlam ilişkiler üzerinden güvene dayalı bir faaliyet yürütmektedir. 

Firmamız dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışama sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı firmalardan biri olmuştur. 

Bütçesi gün geçtikçe daha da büyüyen firmamız yatırım portfoyünü geliştirerek değişik alanlarda da büyüme yolundadır.

Yıllardır hurda, ikinci el ve otel ekipmanları sektöründeki tecrübe sahibi çalışanlarıyla her alanda kısa ve öz iş bitirme kolaylıkları sağlamaktadır. Firmamız kullanıcıya sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır.

Hurda alım ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar yapılmaktadır.Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.

http://antalyadakihurdacilar.com/


Zeytinlik Mahallesi, Hurdacılar Sitesi 4088 sk. no:3

Antalya

Zeki Dereli

0536 716 91 92

0506 134 13 32

Desa Dereli Hurdacılık


Etiketler: antalya hurda - antalya hurdacılık - antalya ikinci el eşya - otel donanımı - eski otel eşyalarını almak

Diğer REKLAM haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1894

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.